Wyborna jakość i cena

WYBORNA JAKOŚĆ I CENA

Vitameals to butikowy koncept kulinarny, który działa na wszystkie Twoje zmysły i zniewala od pierwszego kęsa. W każdej wersji, począwszy od diety BALANCE, po dietę ACTIVE czy SLIM, otrzymasz najwyższy standard posiłków, sygnowanych jakością doświadczonych kucharzy i dietetyków. Daj się porwać cudownej ferii smaków serwowanych codziennie!

Teraz oprócz smaku uwodzi również ceną. Zapisz się do naszego newslettera klikając poniżej i otrzymaj informacje o rabatach na swoje zamówienia.

PRZYSTĘPNA CENA

Jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać? Posiłki od Vitameals to najwyższy stosunek jakości do przystępnej ceny. Kiedy inni mówią "nie da się" - my mówimy WIĘCEJ! Wyrusz w niebanalną kulinarną podróż bez wychodzenia z domu.

DOSKONAŁE PRODUKTY

W naszej kuchni nie uznajemy półsrodków, dlatego kucharze wybierają produkty, które spełniają najwyższy standard jakości. Świeże produkty, idealne doprawienie oraz fantazja - to części składowe, które zawładną Twoim podniebieniem.

WYBORNA JAKOŚĆ

Zamawiając posiłki od Vitameals Catering poczujesz niespotykaną pasję oraz zaangażowanie do posiłków, który tworzymy. Codziennie sztab ekspertów: dietetyków i kucharzy kreuje nowe, wyjątkowe smaki, aby w każdej paczce oprócz dobrego smaku spakować najwyższą jakość.

Wybierz dietę
Slim

Slim

39,00 zł
Active

Active

96,99 zł
Vege + Fish

Vege + Fish

78,99 zł
Low Carb

Low Carb

87,99 zł
Vegan

Vegan

78,99 zł
SIRT

SIRT

88,99 zł
Korzystamy z ciasteczek w celu realizacji naszych usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel