Wiosna

ZAPROŚ WIOSNĘ DO STOŁU

Wiosna wita nas ciepłymi promieniami słońca! Przyroda zaczyna budzić się do życia, czas również na Ciebie! Koniec z zimową aurą, pora na gruntowne porządki – w szafie i na talerzu!

Wybierz smaczne posiłki pełne witamin, zamknięte w pełnym zaskoczeń menu. Z wygodną dostawą pod same drzwi osiągniesz wymarzoną sylwetkę bez wyrzeczeń! Teraz dodatkowo wszystkie diety zamówisz w super promocji z 35% rabatem

FERIA SMAKU

Z naszymi Szefami Kuchni dieta nie może się znudzić! Z codziennych dostaw świeżych warzyw i owoców, mięs od najlepszych rzeźników, ryb z lokalnych łowisk i szerokiej gamy przypraw potrafią wyczarować prawdziwe arcydzieła na talerzu.

RÓŻNORODNE MENU

Dietetycy, którzy z nami współpracują nie znają słowa monotonia! W codziennym menu nie brakuje klasyków polskiej kuchni, smaków orientu i słodkiego twistu. Niezależnie czy wybierzesz dietę zbilansowaną, wege czy restrykcyjną ketogeniczną, nie będziesz zawiedziony!

WYGODNA DOSTAWA

Bezpiecznie zapakujemy Twoje posiłki, w skrojony na miarę zestaw, a nasi Kurierzy sprawią, że rano torba pojawi się pod Twoimi drzwiami. I nie pozostaje Ci już nic, jak zabrać ją do swojego stołu i zanurzyć się w ferii smaków!

pixel