Program Lojalnościowy

Dzięki Programowi lojalnościowemu VitaPunkty zamawianie diet w Vitameals Catering jest jeszcze bardziej korzystne! Każdy użytkownik zarejestrowany w Vitameals może zbierać punkty za zakupy diet, wystawione opinie oraz zapisanie się do newslettera! A później wymieniać je na atrakcyjne rabaty!

 

JAK TO DZIAŁA?

Zamawiając diety otrzymujesz punkty za każdą wydaną złotówkę

Doceniamy każde Twoje zamówienie. Każda wydana złotówka na zakup diety w Vitameals zamieniana jest na punkty w Programie Lojalnościowym! Ilość punktów uzależniona jest finalnej kwoty za zamówienie. Podczas zakupu otrzymasz informacje o liczbie przyznanych punktów. Punkty zostaną dodane do Twojego konta w ciągu 15 dni od zakończenia zamówienia.

 

50 punktów za zapisanie się do naszego newslettera

Dzięki zapisaniu się do naszego newslettera nie tylko otrzymasz informacje o promocjach, nowościach i wszystkim co dzieje się w Vitameals Catering na swój adres e-mail. Otrzymasz również extra punkty lojalnościowe w naszym programie!

Punkty będą na Twoim koncie już następnego dnia.

 

1000 punktów za opublikowanie opinii na Google, Facebooku oraz Cateromarket!

Zapraszamy do publikacji opinii na naszym profilu na Google, Facebooku, oraz na Cateromarket.pl z dietą, która podbiła Twoje kubki smakowe. Przyznanie punktów jest uzależnione od zaakceptowania opinii przez Zespół Vitameals, po przesłaniu na nasz adres kontakt@vitameals.pl printscreena z opublikowaną opinią!

 

Co otrzymam za zgromadzone za punkty?

Zgromadzone punkty możesz wymienić na rabaty na diety. Już 2 000 punktów umożliwia Ci wymianę punktów na rabat kwotowy wg przelicznika: 1 000 punktów = 50 PLN rabatu na kolejne zamówienie.

 

 

Jak sprawdzić ile mam punktów?

Sumę posiadanych punktów możesz sprawdzić logując się na swoje konto, w sekcji "Program Lojalnościowy". 

 

Jak wymienić punkty na rabaty?

Zaloguj się do swojego Panelu Klienta i przejdź do zakładki PROGRAM LOJALNOŚCIOWY następnie wybierz WYMIEŃ PUNKTY NA RABAT. Po wyborze danego rabatu zniżka kwotowa naliczy się przy Twoim zamówieniu. Ważne! Pamiętaj, że wykorzystanie rabatu kwotowego blokuje możliwość wykorzystania innych zniżek.

 

pixel