Nowy rok formy

NOWY ROK FORMY

Nowy rok szkolny czy rok nowej WYMARZONEJ formy. Z wyprawką od Vitameals Catering zafundujesz sobie zastrzyk zdrowej pysznej energii, która nasyci Twój organizm na długo. Dzięki regularnym posiłkom zadbasz o swój metabolizm, a wolne przerwy wykorzystasz na kolejne przyjemności.

Niezależnie czy chcesz zgubić zbędne kilogramy czy zbudować masę mięśniową – teraz wszystkie diety zamówisz z 35% rabatem

BOGACTWO SUPERFOODS

W naszych pudełkach codziennie zamykamy ferie smaków, komponowaną z najwyższej jakości produktów. Najlepsze sezonowe warzywa i owoce oraz tzw. superfoods zawierające najcenniejsze składniki odżywcze.

ZBILANSOWANE MAKROSKŁADNIKI

Zapomnij o aplikacjach, kalkulatorach i liczeniu kalorii czy makroskładników. Z Vitameals masz pewność, że dostarczane posiłki będą miały idealnie dobrane proporcje białka, tłuszczy i węglowodanów. A wszystko opisane na etykiecie.

REGULARNE POSIŁKI

Zatroszcz się o swój metabolizm, jedząc regularne posiłiki. Z dietą pudełkową wystarczy, wyjąć wybrany posiłek i podgrzać jeśli tego wymaga i gotowe. Koniec z planowaniem, zakupami i czekaniem aż woda się zagotuje.

pixel