Lato

GORĄCA SYLWETKA NA LAT..A!

Wymarzona sylwetka, wymaga od nas długoterminowego zaangażowania. Zdrowe nawyki związane z dietą i aktywnością zaowocują efektami, widocznymi przez lata, a nie tylko jeden sezon! Zamów dietę od Vitameals Catering, jedz zdrowo, smacznie i bez wyrzeczeń wypracuj upragnioną figurę.

Niezależnie czy chcesz zgubić zbędne kilogramy czy zbudować masę mięśniową – teraz wszystkie diety zamówisz z aż 35% rabatem

ZBILANSOWANA DIETA

Nasi Dietetycy codziennie pracują nad tym, by w naszych pudełkach nie zabrakło zarówno niezbędnych wartości odżywczych, ale również smaku i różnorodności, dzięki którym dieta będzie przyjemnością.

POZYTYWNE NASTAWIENIE

Restrykcyjne diety, mogą spowodować że szybko stracisz motywacje. Nie musisz rezygnować z ulubionych posiłków, deserów czy kawałka pizzy by osiągnąć efekt. Kluczem jest zachowanie odpowiedniej kaloryczności, z dietą pudełkową masz to gwarantowane!

REGULARNA AKTYWNOŚĆ

Mordercze treningi nie zawsze przyniosą upragnione efekty. Ważna jest regularność! Spaceruj, tańcz i pamiętaj o spontanicznej aktywności. Energiczne sprzątanie, wejście po schodach zamiast windy, spacer z wcześniejszego przystanku. Małymi krokami, zajdziesz dalej niż myślisz!

pixel