InFormal Catering uwodzi smakiem

UWODZI SMAKIEM

InFormal Catering to koncept kulinarny, który działa na wszystkie Twoje zmysły i uwodzi od pierwszego kęsa. W każdej wersji, począwszy od diety optymalnej, po dietę sportową czy redukcyjną, otrzymasz najwyższy standard posiłków, sygnowanych jakością doświadczonych warszawskich restauratorów. Daj się porwać cudownej ferii smaków serwowanych każdego dnia!

PS Teraz oprócz smaku uwodzi również ceną. Zamów na dłużej i otrzymaj nawet 15% rabatu na swoje zamówienie:

ZMYSŁ WZROKU

Po co chodzić do restauracji, skoro restauracja może być w Twoim domu? Aspekt wizualny w posiłkach jest dla nas bardzo wazny, dlatego dania wydawane w InFormal Catering wystarczy jedynie przełożyć na talerz, aby obezwładniły Twój zmysł wzroku.

ZMYSŁ SMAKU

W naszej kuchni nie uznajemy półsrodków, dlatego kucharze wybierają produkty, które spełniają najwyższy standard jakości. Świeże produkty, idealne doprawienie oraz finezja - to części składowe, które uwiodą Twój zmysł smaku.

ZMYSŁ DOTYKU

Zamawiając posiłki od InFormal Catering poczujesz niespotykaną pasję oraz zaangażowanie do posiłków, który tworzymy. Codziennie sztab ekspertów: dietetyków i kucharzy kreuje nowe, nietuzinkowe smaki, aby w każdej paczce oprócz dobrego smaku spakować odrobinę miłości i pasji.

pixel