DOTRZYMAJ POSTANOWIEŃ

DOTRZYMAJ POSTANOWIEŃ

Styczeń to idealny moment, by stanąć na drodze po wymarzoną sylwetkę. Podstawą dotarcia do celu jest prawidłowe odżywianie, a aktywność fizyczna dodatkowo przyśpieszy cały proces.

Buduj prawidłowe nawyki żywieniowe i wypracuj pożądaną formę z Vitameals Catering. Na dobry start wszystkie diety zamówisz z 30% rabatem

ZDROWE NAWYKI

Picie 1,5l wody, porcja warzyw do każdego posiłku, 10 tys. kroków dziennie, dieta bogata w mikroelementy i składniki odżywcze. W wyrabianiu zdrowych nawyków może pomóc kalendarz w którym odznaczysz wykonane założenia. Po kilku tygodniach tabelka nie będzie już potrzebna :)

ZBILANSOWANE ODŻYWIANIE

Każdy z nas ma potrawy, którym nie może się oprzeć. I nie powinien! Dieta to styl życia, powinna być dopasowana do naszego rytmu dnia i upodobań. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w pudełkach Vitameals nie brakuje słodkich posiłków, czy fit wersji popularnych dań z restauracji.

AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA

Najważniejsza jest regularność. Staraj się codziennie przeznaczyć chwilę czasu, by się poruszać. Znajdź aktywność, która będzie sprawiała Ci przyjemność. Siłownia, joga, rower, a może sprzątanie mieszkania w rytm energetycznej muzyki? Przy dobrej zabawie, regularność nie będzie wyzwaniem.

Wybierz dietę
Slim

Slim

39,00 zł
Active

Active

96,99 zł
Vege + Fish

Vege + Fish

78,99 zł
Low Carb

Low Carb

87,99 zł
Vegan

Vegan

78,99 zł
Ketogenic

Ketogenic

91,99 zł
SIRT

SIRT

88,99 zł
pixel